Často kladené otázky Pomôžeme ich zodpovedať

Q: Ako mám postupovať pri objednávke?

Z horného menu si zvolte svadobné oznámenia. Otvori sa Vám náhľadová galéria všetkých oznámení. Prechádzajte ukazovateľom myši vzory - zobrazí sa Vám celkový náhľad vzoru. Ked Vás niektorý zaujme, klinutim naň sa Vám otvorí objednávkový formulár s plným náhľadom. Vyplňte ho a odošlite.

Q: Po odoslaní objednávkového formulára je pre mňa už objednávka záväzná?

Odoslaním objednávky sa ešte k ničomu nezaväzujete. Do 24 hodín Vám pride na e-mail uvedený v objednávke spracovaný náhľad svadobného oznámenia. Tento možete pripomienkovať, požadovať zmeny a opravy v textoch a grafike. Túto komunikáciu preferujeme výhradne v elektronickej písomnej podobe cez e-mail.

Q: Kedy je objednávka už teda záväzná?

Objednávka sa stáva záväznou vo chvíli keď odsúhlasite nami spracovaný náhľad a pošlete nám potvrzujúci email s textom napr. "Všetko je v poriadku, môžete to vyrobiť a poslať." alebo " S korektúrou vzoru súhlasím a dávam súhlas na jeho výrobu." a pod.

Q: Boli by ste ochotní poslať mi náhľad svadobného oznámenia vo vysokom rozlíšení?

Nie, náhľady odosielame v dostatočne vysokom rozlíšení pre účely overenia a korektúry. Grafické matrice neposkytujeme-

Q: Boli by ste ochotní poslať mi náhľad svadobného oznámenia pre účely elektronického posielania v plnom rozlíšení?

Áno, po prevzatí vyrobeného svadobného oznámenia a vyplatení dobierky, si môžete u nás vyžiadať elektronickú verziu vo formáte JPG alebo PDF na posielanie e-mailom.

Q: Môžem žiadať o zmenu vzoru napr. zmeniť farbné ladenie, kombinovať  vzory, texty a pod.?

Áno, samozrejme! Stačí pri objednávke napísať do poznámky o akú zmenu máte záujem. Napr. objednávate vzor 208, napíšete "žiadam o zmenu farebného ladenia do hnedej, prosím vynechat motív a použiť motív zo vzoru sva-064". My to spracujeme a pošleme náhľad. Pokiaľ ide o malé zmeny a objednávku potvrdíte, úpravy neúčtujeme.

Q: Dostal som "Darčekový kupón". Ako ho môžem využiť?

Ak ste dostali od nás "Darčekový kupón" môžete ho využiť pri ďalšom nákupe u nás, alebo ho darovať niekomu, kto ho može využiť nezávisle natom či už u nás nakupoval. Stačí pri objednávke napisať, že ho chcete využiť a napisať do objednávky kód zo žltého políčka. Získate tak 10% zľavu na tlač svadobných oznámení alebo 15% zľavu na veľkoformátovú tlač fotografií a súvisiacích výrobkov - fotopanelov,  fotoplátien...


Lacné

Cenami sa snažíme vyhovieť každému zákaznikovi. Sú jedny z najnižších na Slovensku. Získate tak to najkvalitnejšie za vaše peniaze. Pozrite si kompletný cenník.

Upraviteľné

Vieme sa s vami dohodnúť na ďalších úpravách. Či už ide o zmenu rozmerov, doplnenie iných produktov k svadobným oznámeniam v rovnakom motíve, alebo o úpravu fotografií pred tlačou. Stačí, že pri objednávaní napíšete do poznámky svoju predstavu.

Rýchle

Snažíme sa v čo najkratšom čase odpovedaď na vaše otázky a evidovať vaše objednávky. Dodávka objednaných produktov je podobne rýchla (do 1-5 dní od odsúhlasenia). Máte otázky ohľadom dopravy? Pozrite si často kladené otázky.

Nájdete nás na