Svadobné oznámenia

Postup pri objednávaní

  1. Po otvorení objednávkového formulára ho vyplňte potrebnými údajmi, je potrebne vyplniť všetky polia, ak niektoré nechcete, napište "X".
  2. Ak si prajete zmeniť alebo farebne prispôsobiť grafiku, jazyk textu, pismo, motív a pod., napíšte to prosím do poľa "Poznámka".
  3. Po odoslaní vám príde email s rekapituláciou objednávky a do 24 hodín dostanete elektronický náhľad svadobného oznámenia na odsúhlasenie.
  4. Po odsúhlasení vám oznámenie vyrobíme a pošleme do 1-5 pracovných dní, resp. podľa dohody v zmysle obchodných podmienok a podľa platného cenníka.
  5. Obálky si môžete objednať v objednávkovom formulári zaškrtnutím v doplnkoch.
  6. Objednávku považujeme za záväznú až po odsúhlasení z Vašej strany, bez súhlasu, že je všetko v poriadku svadobné nevyrobíme.

Chcete vedieť viac?  Prečítajte si často kladené otázky , kontaktujte nás alebo si  pozrite ďalšie informácie na našom FB : www.facebook.com/mojepozvanky/


Lacné

Cenami sa snažíme vyhovieť každému zákaznikovi. Sú jedny z najnižších na Slovensku. Získate tak to najkvalitnejšie za vaše peniaze. Pozrite si kompletný cenník.

Upraviteľné

Vieme sa s vami dohodnúť na ďalších úpravách. Či už ide o zmenu rozmerov, doplnenie iných produktov k svadobným oznámeniam v rovnakom motíve, alebo o úpravu fotografií pred tlačou. Stačí, že pri objednávaní napíšete do poznámky svoju predstavu.

Rýchle

Snažíme sa v čo najkratšom čase odpovedaď na vaše otázky a evidovať vaše objednávky. Dodávka objednaných produktov je podobne rýchla (do 1-5 dní od odsúhlasenia). Máte otázky ohľadom dopravy? Pozrite si často kladené otázky.

Nájdete nás na