Druh papiera Vyberte si druh papiera na vaše svadobné oznámenie

Správna voľba papiera je veľmi dôležitá

*Upozorňujeme zákazníkov, že nie všetky papiere sú vhodné ku každému vzoru, pretože nie každá grafika "dobre ukáže" na konkrétnom druhu papiera. Preto to individuálne odkonzultujeme so zákazníkom, a pri zasielaní spracovaného vzoru napíšeme doporučenie na vhodnú voľbu papiera pre konkrétny vzor, čo naši doterajší zákaznici často ocenia.

Na výrobu svadobných oznámení a ostatných tlačových výstupov je možné si zvoliť jeden z troch u nás najpouživanejších druhov papierov:

 

  Detailné porovnanie kriedového a perleťového papiera

 

  • 300g polomatný kriedový - jeden z najpouživanejšich papierov vhodný na všetky bežné tlačové výstupy, jeho voľbou nič nepokazíte, veľmi pekne na ňom vychádza textová a vektorová grafika

  • perleťový 240g štrukturovaný - voľbu tohto papiera vrelo odporúčame pokiaľ chcete dať tlačovinám tretí rozmer, nádych do zlato-striebornej, prípadne zvýrazniť uvedené nádychy u vzorov ladených do zlatej a pod. ako vidíte na ukážkach, hodí sa na všetky naše vzory, zvlášť u kombinovaných grafík s fotografiami, obrázkami, motívami a pod.

 

  • ľadový priehľadný 270g - voľbu tohto papiera vrelo odporúčame pokiaľ to chcete mať trochu "iné". Papier je polopriehľadný v protisvetle a zároveň má štruktúru pripominajúcu námrazu. Svojím vzhľadom propomina pauzovací papier, ale v oveľa väčšej gramáži, čo dáva tlačovinám tretí rozmer a zaujímavý vzhľad. Vhodný je hlavne pre vzory z našej ponuky, ktoré sú výrazne farebnejšie a kontrastnejšie. NIE JE VHODNÝ pre jemné a málo kontrastné vzory. Na ukážkach vidíte porovnanie toho istého vzoru vytlačeného na kriedovom papieri (podložený dole pod) a ľadovým papierom.

              ľadový verzus kriedový2

ľadový verzus kriedový1

ľadový verzus kriedový

 

Ďalšie papiere, ktoré si môžete zvoliť na požiadavku vyplnením poznámky pri objednávke:

  • štrukturovaný - špeciálny druh papiera, s rôznou povrchovou úpravou imitujúcou perleťový, mosadzný, zlatý, stieborný povrch
  • kreatívny - špeciálne papiere imitujúce štruktúru a vzhľad starých pergamenov, plátna a pod.
  • samolepka - lesklá, polomatná, polymérová
  • pauzovací - rôzne farby a gramáže

 

 


Lacné

Cenami sa snažíme vyhovieť každému zákaznikovi. Sú jedny z najnižších na Slovensku. Získate tak to najkvalitnejšie za vaše peniaze. Pozrite si kompletný cenník.

Upraviteľné

Vieme sa s vami dohodnúť na ďalších úpravách. Či už ide o zmenu rozmerov, doplnenie iných produktov k svadobným oznámeniam v rovnakom motíve, alebo o úpravu fotografií pred tlačou. Stačí, že pri objednávaní napíšete do poznámky svoju predstavu.

Rýchle

Snažíme sa v čo najkratšom čase odpovedaď na vaše otázky a evidovať vaše objednávky. Dodávka objednaných produktov je podobne rýchla (do 1-5 dní od odsúhlasenia). Máte otázky ohľadom dopravy? Pozrite si často kladené otázky.

Nájdete nás na